Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Kątach Wrocławskich to nowoczesna szkoła na miarę XXI wieku, mieszcząca się w nowym budynku, doskonale wyposażona, z wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną...


Gimnazjum posiada certyfikaty:

szkoła z klasą

uczniowie z klasą

Szkoły Odkrywców Talentów

Klub Szkół UNICEF

Dobrze ZaPROJEKTowana Szkoła


Szkoła bierze udział w projekcie


Biuletyn Informacji Publicznej

Wymiana międzynarodowa ze szkołami z Czech i Słowacji
Słowacja 2010

Jak już informowaliśmy w dniach od 10 do 15 maja 2010 na Słowacji odbywało się już piąte podsumowanie projektu: ,,Słowianie Zachodni -wczoraj, dziś i jutro". W wymianie z Polski wzięły udział: Gimnazjum im. M. Kopernika oraz Szkoła Podstawowa nr 2 z Kątów Wrocławskich.

Było fantastycznie, rewelacyjnie i bardzo serdecznie. Gospodarze zorganizowali tzw. wymianę młodzieży perfekcyjnie. Na Słowacji, zostaliśmy przyjęci z iście słowiańska gościnnością. Dziękujemy!!! Jest mi miło też poinformować, że nasza młodzież zachowywała się bez zarzutu: usłyszałam wiele ciepłych słów pod ich adresem. Spotkaniem były zainteresowane również lokalne media udzieliliśmy wywiadu m.in. dla regionalnej telewizji. Za rok podsumowanie projektu ma odbyć się w Kątach Wrocławskich. Miłego oglądania zdjęć. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nasz wyjazd.

(szczegółowe podsumowanie akcji pojawi się niebawem)

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2003-2018 www.gimnazjum.katywroclawskie.com

Jesteśmy częścią Portalu o mieście i gminie Kąty Wrocławskie | Hosting zapewnia: home.pl