Wszechnica Teatralna – 21 maja 2015

W czwartek 21 maja 2015 odbyła się Wszechnica Teatralna pt. Dramat – work in Progress. Spotkanie poprowadziła dramaturżka Marzena Sadocha. Artystka opowiedziała, czym jest dramat jako rodzaj literacki oraz omówiła sposoby tworzenia dramatu jako tekstu. Spotkanie było częścią obchodów Światowego Dnia Różnorodności Kulturowej.

Nagrody w konkursie fotograficznym otrzymały Karolina Wasilewska i Dominika Ottenbreit. Uczennice zostały zaproszone na spektakl "Ziemia Obiecana". Gratulujemy!!!

KONKURS
Wyobraź sobie, że bohaterka Hamleta Ofelia spotyka Magdę z Ziemi Obiecanej. O czym mogłyby rozmawiać bohaterki? Ułóż dialog między nimi.
Prace należy przesłać do 1 czerwca p. A. Dudziec lub p. I. Strzelczyk

Źródło: http://www.teatrpolski.wroc.pl/