Ogólnopolski Program Stypendialny USKI

Po raz kolejny nasi uczniowie starają się o stypendium w ramach Ogólnopolskiego Programu Stypendialnego Uniwersyteckiej Szkoły Kształcenia Indywidualnego pod hasłem "Zdobywaj wiedzę i świat".

W tym semestrze są to 3 osoby: Zofia Brzoza z 2D, Zofia Muchorowska z 2D i Piotr Paluszczak z 2C.

Na tej stronie do końca listopada trwa głosowanie.

Oddane głosy będą dodatkowo punktowane przy przyznawaniu stypendium. A stypendium przyznawane jest na 5 miesięcy i wynosi 150 zł miesięcznie. Liczymy na Wasze zaangażowanie :)

Głosować można również tutaj.