Konkursy - Wąsy Marszałka Piłsudskiego

Naród, który traci pamięć, przestaje być narodem – staje się jedynie zbiorem ludzi czasowo zajmujących dane terytorium

Józef Piłsudski

W czyich wąsach fotografowali się gimnazjaliści??

Józef Piłsudski (1867-1936) – działacz niepodległościowy, dowódca wojsk, polityk, Na-czelnik Państwa Polskiego, Naczelny Wódz, pierwszy Marszałek Polski; jego priory-tetem było wywalczyć i utrwalić granice Polski; 11 listopada 1918 roku cel osiągnął – Polska po 123 latach niewoli odzyskała niepodległość.

Poniżej przedstawiamy zdjęcia osób, które zgłosiły się do konkursu Wąsy Marszałka Piłsudskiego.
Głosuj, jeśli wąsy lub ich właściciele wywarli na Tobie wrażenie!
Masz czas do 11 listopada, do godziny 23.59.
Wyniki oraz nagrody dla zwycięzców już 12 listopada na uroczystym apelu z okazji Święta Niepodległości.

Jak głosować?
Zaznacz nr zdjęcia, które wybierasz, a następnie wciśnic przycisk Cast Your Vote