Konkursu o Biebrzańskim Parku Narodowym

25 maja we Wrocławiu (Uniwersytet Przyrodniczy) odbył się etap wojewódzki Konkursu o Biebrzańskim Parku Narodowym (54 uczestników).
Do tego etapu z naszej szkoły zakwalifikowało się 7 osób: Paulina Pietraszewska 1C, Grzegorz Pluta 1E, Anna Duszkiewicz 2B, Natalia Piotrowska 2D, Rafał Milewski 3A, Justyna Romanowska 3D, Joanna Szwabowska 3D.

W tym konkursie odnieśliśmy wielki sukces. Oto wyniki tego konkursu:
I MIEJSCE: Paulina Pietraszewska 1C
II MIEJSCE: Rafał Milewski 3A
III MIEJSCE: Anna Duszkiewicz 2B
Pozostali uczniowie zdobyli wyróżnienia.

W dniach 3 – 6 czerwca będą reprezentowali szkołę na finale konkursu (etap międzywojewódzki), który odbędzie się w Biebrzańskim Parku Narodowym.
Gratulujemy i trzymamy kciuki!