Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Kątach Wrocławskich to nowoczesna szkoła na miarę XXI wieku, mieszcząca się w nowym budynku, doskonale wyposażona, z wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną...


Gimnazjum posiada certyfikaty:

szkoła z klasą

uczniowie z klasą

Szkoły Odkrywców Talentów

Klub Szkół UNICEF

Dobrze ZaPROJEKTowana Szkoła


Szkoła bierze udział w projekcie


Biuletyn Informacji Publicznej

Galeria - Zielono mi

Zielono mi – to akcja promująca ekologię organizowana przez Park Handlowy Auchan Bielany. Wielki Finał dla szkół odbył się 8 maja.
Nie mogło na nim zabraknąć uczniów z Koła Ekologicznego (biologiczno–chemicznego) z naszego gimnazjum.
Film reklamowy promujący ekologię, prezentacja artystyczna oraz rywalizacja w zbiórce makulatury to trzy dziedziny, w których zmierzyli się ze sobą uczniowie ze szkół z Dolnego Śląska: z Legnicy, Lubania, Bielawy, Kamieńca Ząbkowickiego, Oborników Śląskich, Wrocławia i oczywiście z Kątów Wrocławskich.
Imprezę prowadził Daniel Wieleba.
Zaskoczyliśmy pomysłowością, kreatywnością i ilością makulatury.
Zdobyliśmy I MIEJSCE – GRAND PRIX. Nagrodą był bon pieniężny do Leroy Merlin na artykuły remontowe do odnowy sal lekcyjnych o wartości 3000 zł, iPody, odtwarzacze MP3 oraz wiele innych nagród niespodzianek.
Tak o nas napisali organizatorzy:
Prawdziwy rekord pobili uczniowie z Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Kątach Wrocławskich, którzy przywieźli do Parku Handlowego Auchan Bielany 2304 kg makulatury. Łącznie uczniowie wszystkich klas zebrali ponad 7 ton makulatury.

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2003-2018 www.gimnazjum.katywroclawskie.com

Jesteśmy częścią Portalu o mieście i gminie Kąty Wrocławskie | Hosting zapewnia: home.pl