Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Kątach Wrocławskich to nowoczesna szkoła na miarę XXI wieku, mieszcząca się w nowym budynku, doskonale wyposażona, z wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną...


Gimnazjum posiada certyfikaty:

szkoła z klasą

uczniowie z klasą

Szkoły Odkrywców Talentów

Klub Szkół UNICEF

Dobrze ZaPROJEKTowana Szkoła


Szkoła bierze udział w projekcie


Biuletyn Informacji Publicznej

Odwiedziny portalu finansowego www.bankier.pl

Trzecia klasa gimnazjum to czas wyboru ścieżki zawodowej. Jedną z form pomocy dla naszych Gimnazjalistów są odwiedziny w różnych, ciekawych firmach, spotkania z prawdziwymi fachowcami w swoich dziedzinach.
Tym razem klasa 3B, 24 listopada odwiedziła biuro portalu finansowego www.bankier.pl. Uczniowie, podzieleni na trzy grupy zapoznawali się ze specyfiką pracy biura oraz warsztatem dziennikarskim. Niecodziennym doświadczeniem było nagranie filmu w telewizji internetowej - nasi Gimnazjaliści występowali m.in. w roli reporterów, a ich rozmówcami byli: redaktor naczelny oddziału wrocławskiego, Pan Bogusław Półtorak, oraz zastępca redaktora naczelnego, Pan Marcin Dziadkowiak. Przez półtorej godziny pracownicy jednego z największych portali finansowych starali się przybliżyć naszym uczniom zawiłe problemy dziennikarstwa oraz specyfikę pracy w firmie Bankier.pl, poświęcili nam swój czas i z wielką pasją byli z nami.
Serdecznie w imieniu całej klasy za to dziękuję wszystkim pracownikom biura Bankier.pl.
Justyna Borowska
Zdjęcia pochodzą ze strony firmy na facebook
Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2003-2018 www.gimnazjum.katywroclawskie.com

Jesteśmy częścią Portalu o mieście i gminie Kąty Wrocławskie | Hosting zapewnia: home.pl