Wystawa Szkolnego Klubu Kulturalnego

Czasami mały obrazek z wystawy staje się inspiracją wielkich dzieł

W dniach 24 i 25 marca Szkolny Klub Kulturalny zorganizował wystawę fotograficzną dokumentującą pracę klubowiczan w bieżącym roku szkolnym. Chcieliśmy sympatykom Klubu przybliżyć naszą działalność i przedstawić sens wspólnego tworzenia historii i tradycji szkoły. Wystawa cieszyła się dużym zainteresowaniem młodzieży, nauczycieli i rodziców. Mogli ją również obejrzeć dyrektorzy szkół gminy, którzy uczestniczyli w naradzie dyrektorów zorganizowanej w naszej szkole w dniu 25 marca2011. Bardzo trudno jest przestawić godziny imprez, spektakli, wycieczek, a zwłaszcza prób i przygotować w 43 zdjęciach. Mamy jednak nadzieję , że to co zobaczyliście, zainteresuje Was naszą działalnością.