Galeria - Dzień Praw Człowieka

6 grudnia p. Justyna Borowska przygotowała apel z okazji Dnia Praw Człowieka. Na pierwszej lekcji nauczyciele przeprowadzili godzinę wychowawczą na temat praw człowieka. Każda klasa zaprojektowała plakat ilustrujący jedno wybrane prawo. Podczas apelu uroczyście odczytano fragmenty Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka, a później uczniowie zebrali się w świetlicy, aby obejrzeć film pt.: „Człowiek honoru”, który był podsumowaniem projektu p. Borowskiej.

Tego dnia także „odwiedzili” nas: św. Mikołaj-Wiktor oraz Śnieżynka Dominika z Samorządu Uczniowskiego i rozdawali uczniom słodkie upominki. Gimnazjaliści mogli założyć czapki mikołajkowe - to tradycja szkoły, szkoda że powoli zanika.