Powiatowy turniej piłki ręcznej chłopców

8 marca 2012r. odbył się w naszym gimnazjum Powiatowy turniej piłki ręcznej chłopców zorganizowany przez zespół nauczycieli wychowania fizycznego. Gościliśmy u siebie drużyny, które zajęły pierwsze miejsca w turniejach gminnych. Były to gimnazja z Jordanowa, Kamieńca, Bielan Wrocławskich, Siechnic, Borowej oraz Kątów Wrocławskich.

Nasi chłopcy spisali się na medal zajmując w całym turnieju II miejsce. Zawody rozpoczęliśmy od wygranego meczu z Kamieńcem. Kolejny pojedynek stoczyliśmy z Bielanami, który także zakończył się naszym zwycięstwem. W konsekwencji zajęliśmy I miejsce w grupie, dzięki czemu awansowaliśmy do finału. W finale spotkaliśmy się z drużyną z Borowej, która także zajęła I miejsce w swojej grupie.

Końcowa klasyfikacja przedstawiała się następująco:
I miejsce – Gimnazjum z Borowej
II miejsce – Gimnazjum z Kątów Wrocławskich
III miejsce – Gimnazjum z Siechnic
IV miejsce – Gimnazjum z Kamieńca
V miejsce – Gimnazjum z Jordanowa
VI miejsce – Gimnazjum z Bielan Wrocławskich.

Wielkie gratulacje dla naszej drużyny, podziękowania za waleczność i emocje jakich nam dostarczyli.
    Skład drużyny:
  • Adam Szwabowski 2B