Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Kątach Wrocławskich to nowoczesna szkoła na miarę XXI wieku, mieszcząca się w nowym budynku, doskonale wyposażona, z wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną...


Gimnazjum posiada certyfikaty:

szkoła z klasą

uczniowie z klasą

Szkoły Odkrywców Talentów

Klub Szkół UNICEF

Dobrze ZaPROJEKTowana Szkoła


Szkoła bierze udział w projekcie


Biuletyn Informacji Publicznej

Lekcje obywatelskie

Lekcje obywatelskie - to cykl comiesięcznych spotkań z udziałem pracowników Urzędu Miasta i Gminy w Kątach Wrocławskich.
Tematem pierwszego spotkania były uprawienia i zadania burmistrza. Inauguracyjne spotkanie w środę 09 listopada otworzył sam Pan Antoni Kopeć - Burmistrz Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie. Młodzież naszej szkoły biorąca udział w zajęciach Szkolnego Klubu Obywatelskiego oraz zaproszeni na te zajęcia uczestnicy II Forum Samorządów Uczniowskich (uczniowie wraz z Opiekunami ze szkół: Szkoły Podstawowej nr 2 z Kątów Wrocławskich, Szkoły Podstawowej nr 1 z Kątów Wrocławskich, Gimnazjum w Jaszkotlu, Szkoły Podstawowej w Sadkowie, Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Zachowicach oraz naszego Gimnazjum) zadawali Panu Burmistrzowi pytania związane z jego pracą. Była to niezwykła lekcja demokracji. Pan Burmistrz odpowiadał na każde pytanie.
Dzięki uprzejmości Urzędu Miasta i Gminy w następnych spotkaniach będą uczestniczyli Dyrektorzy poszczególnych Wydziałów Urzędu.

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2003-2018 www.gimnazjum.katywroclawskie.com

Jesteśmy częścią Portalu o mieście i gminie Kąty Wrocławskie | Hosting zapewnia: home.pl