Konferencja Partycypacja społeczna dla zrównoważonego rozwoju

W piątek, 21 października, odbyła się ogólnopolska konferencja Partycypacja społeczna dla zrównoważonego rozwoju.
Konferencja była organizowana w ramach warsztatów edukacyjnych projektu: Dialog, kompromis, partycypacja społeczna – edukacja w szkole na rzecz zrównoważonego rozwoju gmin na obszarach chronionych.

Towarzyszyła jej wystawa prezentująca prace laureatów konkursu Zielony Wizjoner oraz ekspozycje instytucji współpracujących z Centrum UNEP/GRID-Warszawa poświęcone problematyce konsultacji społecznych.

Przypomnijmy, iż I miejsce w konkursie zajęli uczniowie naszego Gimnazjum.

Więcej na stronie organizatora konkursu.

Tutaj można obejrzeć program Poziom 2.0 nadawanym w TVP2, z relacją z konferencji oraz wywiadem z naszymi uczniami.