Festyn sportowo rekreacyjny

13 czerwca 2012r. odbył się Festyn sportowo rekreacyjny pod hasłem Trzymaj Formę.
Po uroczystym otwarciu imprezy przez Panią dyrektor Agnieszkę Górską, uczniowie wysłuchali wykładu na temat zdrowego stylu życia. Następnie obejrzeli prezentację multimedialną o sukcesach sportowych i udziale w programie Trzymaj Formę.
W dalszej części odbył się spektakl profilaktyczny przygotowany przez uczniów z koła wolontariatu mówiący o zabójczym działaniu narkotyków pt, Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków.

W części sportowej festynu zostały rozegrane mecze finałowe Mistrzostw Gimnazjum w Grach Zespołowych.
    Mistrzostwo szkoły zdobyły klasy:
  • w koszykówce dziewcząt – klasa 2C
  • w koszykówce chłopców – klasa 2E