Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Kątach Wrocławskich to nowoczesna szkoła na miarę XXI wieku, mieszcząca się w nowym budynku, doskonale wyposażona, z wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną...


Gimnazjum posiada certyfikaty:

szkoła z klasą

uczniowie z klasą

Szkoły Odkrywców Talentów

Klub Szkół UNICEF

Dobrze ZaPROJEKTowana Szkoła


Szkoła bierze udział w projekcie


Biuletyn Informacji Publicznej

Galeria - Dzień Otwarty dla szóstoklasistów

Ostatnim dużym przedsięwzięciem Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2009/2010 było zorganizowanie 15 czerwca 2010 r. Dnia Otwartego dla szóstoklasistów. Zaprosiliśmy wszystkich szóstoklasistów, niestety pojawili się tylko ci ze szkół kąckich. Dla wszystkich zostały przygotowane identyfikatory oraz informatory. Wszyscy uczniowie podzieleni na 5 grup oprowadzani byli po szkole, następnie obejrzeli fragment lekcji wychowania fizycznego w nowej Sali sportowej i przeszli na specjalny apel do Sali widowiskowej. Tam zostali przywitani przez panią dyrektor i Samorząd Uczniowski, obejrzeli prezentacje: o gimnazjum, o wymianie polsko-słowackiej, o kole ekologicznym i udali się na specjalnie na tę okazję przygotowane warsztaty: fizyczne, muzyczne, biologiczno-chemiczne, filmowe i dziennikarstwa obywatelskiego.
Na zakończenie wszyscy otrzymali certyfikaty udziału w warsztatach. W przyszłym roku szkolnym planujemy Dzień Otwarty przeprowadzić dużo wcześniej, tak by rodzice i uczniowie zanim wyślą swoje podania do innych szkół mogli zapoznać się z ofertą naszego gimnazjum.

Zabacz jak było w roku ubiegłym

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2003-2018 www.gimnazjum.katywroclawskie.com

Jesteśmy częścią Portalu o mieście i gminie Kąty Wrocławskie | Hosting zapewnia: home.pl