Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

Dobry występ naszej reprezentacji dziewcząt i chłopców w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych.
2 października na stadionie sportowym w Kobierzycach spotkali się zwycięzcy Gminnych Sztafetowych Biegów Przełajowych z Łoziny, Siechnic, Kobierzyc, Kątów Wrocławskich, Żórawiny, Czernicy, Długołęki. Nasi uczniowie wystartowali w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej zajmując: chłopcy - III miejsce, dziewczęta - IV miejsce.

Skład reprezentacji chłopców: Kołcz Mateusz, Musiał Jakub, Ostapiuk Piotr, Trębacz Filip, Wątroba Grzegorz, Czerwiec Kacper, Myjak Bartłomiej, Szydlik Patryk, Ostaszewski Marek, Skrzekowski Kacper. Opiekun: Anna Blandzi-Grubizna. Skład reprezentacji dziewcząt: Linder Jagoda, Folga Weronika, Kwapisz Natalia, Miazek Weronika, Krawczyk Klaudia, Kałuża Iga, Podobińska Zuzanna, Victor Nathalie, Łochowska Julia, Rewaj Sylwia. Opiekun: Agnieszka Lewandowska.

Najlepszy występ w naszej reprezentacji zanotowali: Wątroba Grzegorz 3:17, Czerwiec Kacper 3:21, Skrzekowski Kacper 3:22, Kołcz Mateusz 3:24. Wśród dziewcząt najlepsze czasy uzyskały: Victor Nathalie 2:02, Kwapisz Natalia 2:18, Łochowska Julia 2:22, Krawczyk Klaudia 2:22.