Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Kątach Wrocławskich to nowoczesna szkoła na miarę XXI wieku, mieszcząca się w nowym budynku, doskonale wyposażona, z wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną...


Gimnazjum posiada certyfikaty:

szkoła z klasą

uczniowie z klasą

Szkoły Odkrywców Talentów

Klub Szkół UNICEF

Dobrze ZaPROJEKTowana Szkoła


Szkoła bierze udział w projekcie


Biuletyn Informacji Publicznej

Powiatowe Zawody w Tenisie Stołowym

9 grudnia reprezentacja Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika uczestniczyła w Powiatowych Zawodach w Tenisie Stołowym. Drużyna wystąpiła w składzie: Sielski Paweł, Ostaszewski Marek, Kołcz Mateusz. Opiekun: Agnieszka Lewandowska.

Turniej odbył się w Jaszkotlu, a uczestnikami byli zwycięzcy zawodów gminnych. W pierwszym meczu zmierzyły się drużyny z Siechnic i Żórawiny. Mecz skończył się wynikiem 3:1 dla Siechnic. Nasza drużyna pierwszy mecz zagrała z reprezentacją z Siechnic. Po bardzo emocjonującym pojedynku wygraliśmy 3:2. W drugim meczu zdecydowanie pokonaliśmy uczniów z Żórawiny 3:0.

W całym turnieju: I miejsce zajęło Gimnazjum z Kątów Wrocławskich, II miejsce Gimnazjum z Siechnic, III miejsce Gimnazjum z Żórawiny.
Zdobywając pierwsze miejsce w zawodach powiatowych zapewniliśmy sobie awans do zawodów strefy wrocławskiej, które odbędą się w Brzegu Dolnym.

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2003-2018 www.gimnazjum.katywroclawskie.com

Jesteśmy częścią Portalu o mieście i gminie Kąty Wrocławskie | Hosting zapewnia: home.pl