Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Kątach Wrocławskich to nowoczesna szkoła na miarę XXI wieku, mieszcząca się w nowym budynku, doskonale wyposażona, z wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną...


Gimnazjum posiada certyfikaty:

szkoła z klasą

uczniowie z klasą

Szkoły Odkrywców Talentów

Klub Szkół UNICEF

Dobrze ZaPROJEKTowana Szkoła


Szkoła bierze udział w projekcie


Biuletyn Informacji Publicznej

Zawody dziewcząt w piłce ręcznej

Etap gminny
Reprezentacja dziewcząt 28 lutego rozegrała mecz ze szkołą z Jaszkotla. Nasze Gimnazjum odniosło spektakularne zwycięstwo, osiągając wynik 28:3.
Całe spotkanie odbyło się pod kontrolą drużyny gospodarzy. Wygrana w tym spotkaniu zaprowadziła nasze dziewczęta do etapu powiatowego.

Etap powiatowy
Turniej powiatowy odbył się 9 marca w Kobierzycach. Nasza drużyna rozpoczęła rozgrywki od meczu z najpoważniejszym przeciwnikiem, czyli z doświadczoną ligowo ekipą gospodarzy. Gimnazjum z Kątów rozpoczęło przewagą i pomimo ostatecznej porażki, było to bardzo wyrównane spotkanie. Następne rozgrywki z Kamieńcem Wrocławskim, Siedlcem i Mietkowem zakończyły się zwycięstwem drużyny naszych dziewcząt. Ostatecznie Gimnazjum z Kątów Wrocławskich uplasowało się na wysokim 2. miejscu.

Opiekę trenerską sprawowała Wanda Laszczyńska i Paweł Pilski.
Pod przewodnictwem kapitana, Martyny Włodarczyk zagrały: Zofia Brzoza, Karolina Żuk, Maria Żeligowski, Hanna Zaniewicz, Dagmara Ozga, Joanna Bednarz, Adrianna Dziedzic, Emilia Homoncik, Zofia Muchorowska, Wiktoria Leonik, Iga Kałuża

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2003-2018 www.gimnazjum.katywroclawskie.com

Jesteśmy częścią Portalu o mieście i gminie Kąty Wrocławskie | Hosting zapewnia: home.pl