Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Kątach Wrocławskich to nowoczesna szkoła na miarę XXI wieku, mieszcząca się w nowym budynku, doskonale wyposażona, z wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną...


Gimnazjum posiada certyfikaty:

szkoła z klasą

uczniowie z klasą

Szkoły Odkrywców Talentów

Klub Szkół UNICEF

Dobrze ZaPROJEKTowana Szkoła


Szkoła bierze udział w projekcie


Biuletyn Informacji Publicznej

Herbaciarnia "Leoś"

Nasza środowa akcja charytatywna w postaci Herbaciarni "Leoś" przyniosła zysk w kwocie 416 zł. Dziękujemy wszystkim za wsparcie.
Zbieraliśmy pieniążki na leczenie trzyletniego Leona Repczaka, który choruje na rdzeniowy zanik mięśni (SMA). Już teraz możecie pomóc, wysyłając SMS o treści: POMOC 4790, na numer 75165 - informacja na zdjęciu.Będziemy powtarzać podobne akcje w kolejnych miesiącach, a tymczasem zapraszamy na Karnawałowy Piątek z Pączkiem - 10 lutego łączymy karnawał, walentynki i Tłusty Czwartek :)

Przygotujcie karnawałowe stroje, wrzućcie do skrzynki walentynkowej kilka ciepłych słów dla swojej sympatii, przyjaciółki, nauczycielki, pani sekretarki, czy też dla przyjaciela, nauczyciela, pana konserwatora...

Możecie też obdarować ulubioną koleżankę pączkiem.

Mamy nadzieję sprzedać minimum 120 pączków i zarobić mnóstwo pieniędzy, które połączone z zyskiem z Herbaciarni prześlemy na konto Leonka.

Nie bądźcie obojętni, zaopatrzcie w piątek całą rodzinę w pączki.

Hasło Karnawałowego Piątku z Pączkiem brzmi: Zjedz pączka - kalorie spalisz podczas ferii :)

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2003-2018 www.gimnazjum.katywroclawskie.com

Jesteśmy częścią Portalu o mieście i gminie Kąty Wrocławskie | Hosting zapewnia: home.pl