Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Kątach Wrocławskich to nowoczesna szkoła na miarę XXI wieku, mieszcząca się w nowym budynku, doskonale wyposażona, z wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną...


Gimnazjum posiada certyfikaty:

szkoła z klasą

uczniowie z klasą

Szkoły Odkrywców Talentów

Klub Szkół UNICEF

Dobrze ZaPROJEKTowana Szkoła


Szkoła bierze udział w projekcie


Biuletyn Informacji Publicznej

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas trzecich odbyło się 23 czerwca 2016 r. W uroczystości uczestniczył pan burmistrz Antoni Koperć, przewodnicząca komisji oświatowej pani Katarzyna Łapińska Szymańska i ksiądz proboszcz Ryszard Reputała. Mury szkoły opuściło 79 absolwentów. Świadectwo z wyróżnieniem odebrało 23 uczniów klas trzecich.

Uczniowie klas pierwszych i drugich uroczyście zakończyli rok szkolny w piątek 24 czerwca 2016 r. Z rąk dyrektora nagrody za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie odebrało 28 uczniów.

Samorząd Uczniowski po raz pierwszy dokonał wyboru Ucznia Fair Play. Tytuł Ucznia Fair Play został przyznany Jakubowi Sawickiemu z klasy 3B.

Uczniem Roku został Mateusz Susłowicz z klasy 2D.

Nagroda Dyrektora została przyznana uczniowi, który przez trzy lata udowodnił, że ciągle można pracować nad swoim rozwojem i doskonaleniem własnych talentów. Nagrodę otrzymał Kamil Laskowski z klasy 3B.

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2003-2018 www.gimnazjum.katywroclawskie.com

Jesteśmy częścią Portalu o mieście i gminie Kąty Wrocławskie | Hosting zapewnia: home.pl