Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Kątach Wrocławskich to nowoczesna szkoła na miarę XXI wieku, mieszcząca się w nowym budynku, doskonale wyposażona, z wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną...


Gimnazjum posiada certyfikaty:

szkoła z klasą

uczniowie z klasą

Szkoły Odkrywców Talentów

Klub Szkół UNICEF

Dobrze ZaPROJEKTowana Szkoła


Szkoła bierze udział w projekcie


Biuletyn Informacji Publicznej

Trzymaj formę

Uczniowie Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika realizujący ogólnopolski program promujący aktywność fizyczną i zbilansowana dietę Trzymaj formę!, wzięli udział w imprezie plenerowej inaugurującej kolejną, dziesiątą już edycję programu. 26 września 2015r. w Parku Juliusza Słowackiego reprezentacja naszej szkoły rywalizowała z uczniami wrocławskich gimnazjów w konkurencjach promujących dyscypliny The World Games 2017 oraz w Biegu po zdrowie na dystansie 800m. Bardzo duży sukces odniósł Tomasz Gidziński, który pokonał wszystkich rywali z 28 gimnazjów w Biegu po zdrowie i zajął 1 miejsce.
Wielkie gratulacje dla Tomka. Świetnie zaprezentowali się nasi uczniowie w konkurencjach The World Games 2017. 1 miejsce zdobyła Marysia Żeligowska w konkurencji Sumo, 3 miejsce dla naszego Gimnazjum przypadło także w konkurencji Przeciąganie liny. Wszyscy uczestnicy imprezy otrzymali pamiątkowe koszulki, a po biegu drugie śniadanie.

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2003-2018 www.gimnazjum.katywroclawskie.com

Jesteśmy częścią Portalu o mieście i gminie Kąty Wrocławskie | Hosting zapewnia: home.pl