Przedstawienie wielkanocne

23 marca br. uczniowie naszej szkoły zaprezentowali sztukę teatralną z okazji Świąt Wielkanocnych, pt. "Wybory".
Przedstawienie ukazało nam ludzi, którzy byli świadkami męki Pana Jezusa, niejednokrotnie decydując o Jego losie. Umieszczenie sztuki w dzisiejszych realiach wyakcentowało ponadczasowy charakter wciąż obecnej walki dobra ze złem, które próbuje nas sprowadzić z właściwej drogi. Każdy z oglądających przedstawienie mógł się odnaleźć w poszczególnych postaciach i zastanowić nad własnymi decyzjami życiowymi.
W przedstawieniu było zaangażowanych prawie 40 uczniów: aktorzy, zespół muzyczny i obsługa sceny.
Dziękuję również serdecznie za pomoc nauczycielom: Pani Genowefie Dunal, za przygotowanie aktorów i Pani Małgorzacie Dragon za przygotowanie zespołu muzycznego. Oczywiście dziękuję również wszystkim uczniom, którzy w rozmaity sposób zaangażowali się w przedstawienie.

Ks. Paweł Jędrzejski, katecheta