Gminny Konkurs Recytatorski

Wyniki Gminnego Konkursu Recytatorskiego, który odbył się 1 marca 2016 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Kątach Wrocławskich.

recytacja
I miejsce ex aequo - Ewa Durska i Kamil Laskowski

poezja śpiewana
I miejsce - Kacper Dawiec z akompaniamentem Wojciecha Antoszczyszyna oraz uczennica z Jaszkotla
II miejsce - Wiktoria Rydzicka oraz uczeń z Jaszkotla
III miejsce ex aequo - Julia Linder oraz Magdalena Myjak z akompaniamentem Nathalie Victor i Wojciecha Antoszczyszyna.

Gratulujemy!
Wszyscy nagrodzeni będą reprezentować szkołę 16 marca w Siechnicach podczas eliminacji powiatowych.