Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Kątach Wrocławskich to nowoczesna szkoła na miarę XXI wieku, mieszcząca się w nowym budynku, doskonale wyposażona, z wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną...


Gimnazjum posiada certyfikaty:

szkoła z klasą

uczniowie z klasą

Szkoły Odkrywców Talentów

Klub Szkół UNICEF

Dobrze ZaPROJEKTowana Szkoła


Szkoła bierze udział w projekcie


Biuletyn Informacji Publicznej

Dzień Drzwi Otwartych

Ach, co to był za dzień - Dzień Drzwi Otwartych w naszym Gimnazjum. Przyszło wielu rodziców i szóstoklasistów. Przy wejściu byli częstowani ciastem oraz specjalnie na tę okazję zamówionymi krówkami z logiem szkoły. Gimnazjaliści rozdawali plan szkoły oraz ulotki.
Ok. godz. 17.30 na powitanie chór zaśpiewał piosenkę "Witajcie w naszej szkole". Następnie wszyscy mieli okazję obejrzeć przygotowaną specjalnie na tę okazję prezentację szkoły. Były w niej zawarte najważniejsze informacje oraz ciekawe zdjęcia z różnych gimnazjalnych działań.

A później to już każdy robił, co chciał. Goście wędrowali od sali do sali, oglądali wystawy, brali udział w eksperymentach, budowali figury, rozmawiali z uczniami i nauczycielami.

Mamy nadzieję, że tak zorganizowany Dzień Drzwi Otwartych przypadł wszystkim do gustu, że rozwialiśmy wszelkie wątpliwości związane z wyborem gimnazjum i we wrześniu spotkamy się wszyscy w murach naszej szkoły podczas rozpoczęcia nowego roku szkolnego.

Zapraszamy! Do zobaczenia we wrześniu!

Dokumenty związane z rekrutacją dostępne są tutaj

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2003-2018 www.gimnazjum.katywroclawskie.com

Jesteśmy częścią Portalu o mieście i gminie Kąty Wrocławskie | Hosting zapewnia: home.pl