Z budownictwem za pan brat

3 marca uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w konkursie pt.: Z budownictwem za pan brat organizowanym przez Zespół Szkół Budowlanych im. gen. J. Bema we Wrocławiu.
Julia Soluch, Kacper Zatoński, Damian Starowicz i Piotr Krupski wystartowali w dwóch kategoriach konkursu. Pierwsza dotyczyła interesującego zagospodarowania terenów w miejscu zamieszkania, druga teoretyczna związana była z szeroko pojętymi zagadnieniami z budownictwa. Nasi uczniowie spisali się znakomicie, czego dowodem jest zajęcie 2 miejsca Damiana Starowicza z 3D, 3 miejsca Piotra Krupskiego z 3A w kategorii II konkursu, oraz 5 miejsca Julii Soluch z 3B w kategorii I. Wszyscy wymienieni laureaci otrzymali cenne nagrody.
Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu, który odbędzie się już za rok.