Logowanie do dziennika na stronie:
synergia.librus.pl/loguj

e-Dziennik LIBRUS Synergia zapewnia bieżący dostęp do dokładnych informacji na temat frekwencji i postępów w nauce dziecka, a także umożliwia stały kontakt z nauczycielami. Dzięki możliwości wygodnego kontaktu ze szkołą (dostęp do konta dziecka przez całą dobę z dowolnego komputera podłączonego do Internetu lub telefonu komórkowego z możliwością przeglądania stron internetowych) system umożliwia bieżącą kontrolę zachowania i wyników w nauce dziecka i pozwala na skuteczne przeciwdziałanie problemom wychowawczym.

Korzyści płynące z korzystania z systemu kontroli frekwencji i postępów w nauce:
- możliwość bieżącej kontroli frekwencji dziecka w szkole, a co za tym idzie możliwość natychmiastowej reakcji na ewentualny problem wagarowania,
- stały dostęp do ocen dziecka z możliwością szczegółowej analizy postępów w nauce na podstawie precyzyjnych danych dotyczących daty wystawienia oceny, kategorii oceny oraz nauczyciela, który tę ocenę wystawił,
- szybka, bieżąca wymiana informacji pomiędzy szkołą a domem rodzinnym, nieograniczona jakimkolwiek przedziałem czasowym, jak to ma miejsce przy klasycznych wywiadówkach.

Rodzice otrzymają loginy i hasła do logowania na spotkaniu z wychowawcą.

W przypadku, kiedy rodzic lub uczeń zapomni loginu lub hasła, należy zgłosić się osobiście do wychowawcy, sekretariatu lub administratora e-Dziennika.

Możliwe jest wygenerowanie konta dla każdego z rodziców osobno.